Connect with us

Sapo doli nga “BMW-ja” e blinduar: Ekzekutohet me 25 pIumba biznesmeni

Latest

Sapo doli nga “BMW-ja” e blinduar: Ekzekutohet me 25 pIumba biznesmeni

Një biznesmen grek ka humbur jetën pasi është ekzekutuar me breshëri pIumbash mëngjesin e sotëm, në Greqi.

VlKTlMA është George Mitsou, 38 vjeç, pronar i një pike karburanti, i cili sipas mediave fqinje është qëIIuar për vdekje nga persona ende të paidentifikuar.

Breshëria me pIumba ka nisur sapo 38-vjeçari ka mbërritur me automjetin e tij të blinduar BMW para pikës së tij të karburantit, kur një makinë tjetër e bardhë, në të cilën udhëtonin katër persona, i është afruar dhe e kanë qëlluar me kaIIashnik0v, duke e lënë në vend pa shenja jete.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ku ka gjetur të paktën 25 gëzh0ja. Pas atentatit, policia greke ka gjetur dhe një furgon të djegur, pak larg vendin të ngjarjes, që dyshohet se iu përket autorëve.

Sipas mediave helene në të kaluarën persona të panjohur kishin suImuar me granatë këtë pikë karburanti.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top