Connect with us

Sa qenkan rritur! Eni Vasili publikon foton e bukur me dy vajzat binjake

Latest

Sa qenkan rritur! Eni Vasili publikon foton e bukur me dy vajzat binjake

Prej një viti, jeta e moderatores Eni Vasili ka ndryshuar. Ajo është bërë nënë e dy vajzave binjake dhe çdo ditë po shijon lumturinë e madhe.

Së fundmi, Eni ka nisur pushimet e verës dhe nuk ka nguruar të ndajë foton më të ëmbël në rrjetet sociale. Ajo shfaqet shumë e qeshur teksa Nikol dhe Sofi e kanë përqafuar.

“Lloji im i verës”, ka shkruar Eni krahas fotos shumë të bukur.

Kujtojmë që më 6 korrik, vajzat festuan 1-vjetorin dhe moderatorja nuk nguroi t’i organizonte një super festë

https://www.instagram.com/enivasili/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4fbc5a40-8221-49f8-8a95-608e0430db2c

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top