fbpx
Connect with us

Ryva Kajazi u lë pa mend e veshur në veshje tradicionale

Lajme

Ryva Kajazi u lë pa mend e veshur në veshje tradicionale

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi, ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale.

Ajo po publikon më shpesh foto, si me familjarët ashtu edhe e vetme.

Pavarësisht se është nënë e dy fëmijëve, Ryva ka arritur ti ruajë format trupore dhe vazhdon të duket po aq atraktive sa në fillimet e saj të karrierës.

Ajo së fundmi ka vendosur ta realizoj një foto me veshje tradicionale dhe komentet pranë postimit ishin shumë pozitive.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top