fbpx
Connect with us

Rrobat nuk po ia mbulojnë asetet Thalias

Lajme

Rrobat nuk po ia mbulojnë asetet Thalias

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Thalia Hell është shumë e bukur në fytyrë.

Por, nëse ia shikojmë asetet, do t’ia harrojmë sytë bojqielli që i ka.

Të paktën kështu shihet në një foto që Thalia e ka publikuar në Instagram.

Në të, bukuroshja shihet e veshur me një palë rroba plazhi të holla dhe të vogla që mezi ia mbuluan gjo.ksin që ajo ka.

Shiko Fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top