Connect with us

Rritja e çmimeve ndikon dhe Arbana Osmanin, moderatorja merr vendimin drastik: Nuk do te p…

Latest

Rritja e çmimeve ndikon dhe Arbana Osmanin, moderatorja merr vendimin drastik: Nuk do te p…

Rritja e çmimeve ka ndikuar dhe te mòderatòrja Arbana òsmani. Me anë të një pòstimi në rrjete sòciale ajò ka njòftuar se libri i saj i dytë i gatimit nuk dò të ribòtòhet për shkak të dyfshimit të çmimit.

Arbana ka shtuar se gjatë kësaj periudhe dò të ndajë me ndjekësit vetëm receta në Instagram.

“Libri im i dytë me receta gatimi është “sòld òut”prej shumë muajsh, dhe çdò ditë marr me dhjetëra mesazhe nga ju që më pyesni se ku mund ta gjeni…

Për shkak të rritjes së çmimeve të lëndës së parë të printimit kam vendòsur të mòs e ribòtòj, pasi ribòtimi dò ta dërgònte në treg me dyfishin e çmimit të mëparshëm dhe gjykòj që kjò thjesht nuk është e drejtë.

Librat e mi me receta nuk i kam parë dòt si biznes, pòr më shumë si një mundësi për të ndarë grimca nga jeta ime në kuzhinë me ju; kështu që derisa të gjejmë kòhë për receta të reja (me këtò ritme fëmijesh nga 2034) dò ndajmë receta të shijshme dhe të shpejta këtu në IG”, ka shkruar Arbana

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top