fbpx
Connect with us

Rrëfehet Shoku I Studimeve I Presidentit Thaҫi: Më Futi Në Xhep 150 DM Dhe Pastaj…

tjera

Rrëfehet Shoku I Studimeve I Presidentit Thaҫi: Më Futi Në Xhep 150 DM Dhe Pastaj…

Ramadan Veliu mërgimtar në Zvicër dhe shoku i studimeve i Presidentit Hashim Thaҫi, ka rrëfyer një takim të tij me Thaҫin në aeroportin e Rinasit, në vitin 1996. Aty thotë derisa përcjellte për në Zvicër vëlluan e tij, Thaҫi e ftoj për kafe dhe më pas i la në xhep diҫka, e që ishin 150 DM.
SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

Por tani ai thotë se nga ëndrra që e pa shokun e tij të studimeve, ai ishte i zemëruar me të. Këtë ëndërr, Veliu e lidh me ato 150 DM.

Postimi i plotë:SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top