fbpx
Connect with us

Rrëfehet Nusja Nga Kosova: Kam Një Vit E Martuar, Por Vazhdoj Të Jem E Virgjër

tjera

Rrëfehet Nusja Nga Kosova: Kam Një Vit E Martuar, Por Vazhdoj Të Jem E Virgjër

Bashkëshortin ajo e njohu nga kushëriri i saj. Folën për një periudhë të gjatë, derisa ai erdhi nga Gjermania për t’i kërkuar dorën. Kështu, të bindur për dashurinë e tyre, ata u martuan pas pak muajsh.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

Por, sot kjo nuse nga Dukagjini, edhe pse ka 1 vit e martuar, vazhdon të jetë e virgjër. Ja çfarë shkruan ajo:SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top