fbpx
Connect with us

Rrëfehet Iliazi Me Dy Gra: 5 Ditë Me Njërën, 5 Me Tjetrën, Por Kë Do Më Shumë?

Lajme

Rrëfehet Iliazi Me Dy Gra: 5 Ditë Me Njërën, 5 Me Tjetrën, Por Kë Do Më Shumë?

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Rrëfehet Iliazi Me Dy Gra: 5 Ditë Me Njërën, 5 Me Tjetrën, Por Kë Do Më Shumë?Në vitin 2001 Iliazi u martua me Anifen, por duke qenë se ajo nuk bënte dot fëmijë, në vitin 2005 ai lidhi një kurorë të dytë me Manushaqen. Iliazi ka 7 fëmijë dhe pret që së shpejti të bëhet baba për herë të 8-të.Ai tregon se dy gratë e tij nuk janë xheloze për njëra-tjetrën, dhe në rastet kur shkojnë nëpër dasma ata shkojnë të tre. Për Iliazin, të dyja gratë janë zonja shtëpie. Ato nuk kanë telefon, dhe nëse do të duan të komunikojnë me familjarët e tyre do të përdorin të tijin.

Iliazi komentoi edhe daljen e tij në televizor, kur tha se: “Unë ja futa me shaka, ajo e kishte fut në televizor. I thash 5 ditë me njërën 5 me tjetrën, ajo e kishte fut në televizor.”

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top