fbpx
Connect with us

Rr ëmbimi i Bleona Matës, flasin mes lotësh familjarët e saj dhe tregojnë çfarë ka ngelur në dhomën e saj zbulojnë detajet e mi stershme (VIDEO)

tjera

Rr ëmbimi i Bleona Matës, flasin mes lotësh familjarët e saj dhe tregojnë çfarë ka ngelur në dhomën e saj zbulojnë detajet e mi stershme (VIDEO)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Rr ëmbimi dhe zhd ukja e Bleona Matës, vogëlushes që ka mbetur në kujtesën e gjithë shqiptarëve mbetet ende e mi stershme.

Top Channel ka publikuar disa pamje nga shtëpia e saj në fashtin Zapod të Kukësit, ku jo u lind dhe jetoi deri në moshën 6-vjeçare.

Historia e saj është e njohur gjerësisht në Shqipëri. Për shumë vite, dera e kësaj dhome ka qëndruar e mbyllur. Askush nuk ka dëshirë që të hyj aty, pasi ajo mbart dh imbjen e humbjes së një fëmije.

Tashmë ajo është mbuluar nga pluhuri dhe aty nuk dëgjohen më zërat e gëzueshëm të Bleonës dhe vëllait të saj. Kujtimet e pakta që kanë mbetur në këtë dhomë nga vajza e vogël, janë ky fustan dhe kjo fotografi. “Ka mbetur vetëm ky fustani i Bleonës, rroba e tjera i kam shpërndarë edhe niprave të tjerë sepse sa herë vij këtu bëhem me lotë më tepër”, tregon gjyshi i Bleona Matës.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top