fbpx
Connect with us

Ronaldo: Pika e fituar ndaj Romës mund të rezultojë e rëndësishme në fund të sezonit

tjera

Ronaldo: Pika e fituar ndaj Romës mund të rezultojë e rëndësishme në fund të sezonit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Cristiano Ronaldo beson se barazimi ndaj Romës (2-2) mund të rezultojë në një pikë të rëndësishme për Juventusin, kur kihet parasysh se luajti me një lojtar më pak.

Superylli i Zonjës së Vjetër e barazoi dy herë rezultatin pas golave të Jordan Veretout, ndërkohë që Adrien Rabiot u përjashtua me karton të kuq në minutën e 62-të.

“Mendoj se është një pikë e fituar. U bë situatë e komplikuar, ne u kthyem në lojë, edhe pas kartonit të kuq, prandaj deri në fund të sezoni, kjo mund të jetë një pikë e rëndësishme”.

“Jemi në fillim të sezonit, kemi trajner të ri, ide të reja, por skuadra po angazhohet mjaft, është entuziaste dhe shoh një të ardhme të ndritshme për ne”.

“Ajo që po shohim është se skuadra është lumtur dhe punon me buzëqeshje”, ka deklaruar Ronaldo për Sky Sport Italia. /Telegrafi/

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top