fbpx
Connect with us

Ronaldo e dëshiron në skuadër, Juventus transferon yllin portugez në janar!

Sport

Ronaldo e dëshiron në skuadër, Juventus transferon yllin portugez në janar!

Ronaldo e dëshiron në skuadër, Juventus transferon yllin portugez në janar!

Juventus nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri dhe Biankonerët pritet që të kryejnë disa përforcime në merkaton e janarit.

Portali spanjoll Don Balon, shkruan se Ronaldo ia ka kërkuar Agnellit transferimin e Ruben Neves në merkaton e janarit.

Portugezi dëshiron që këtë vit ta fitojë Ligën e Kampionëve dhe beson se me transferimin e Neves skuadra do të jetë shumë më e mirë se tani.

Për transferimin e Neves, Agnelli është i gatshëm të ofrojë 50 milionë euro, ndërsa Wolves vështirë se do ta refuzojë një ofertë të tillë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top