fbpx
Connect with us

Romero kërkon me çdo kusht largimin nga Manchester United!

Sport

Romero kërkon me çdo kusht largimin nga Manchester United!

Romero kërkon me çdo kusht largimin nga Manchester United!

Sergio Romero ka lutur drejtuesit e Manchester United që ta lejojnë largimin e tij nga Old Trafford, raporton The Sun.

Portieri argjentinas ka kohë që nuk ka qenë në formacionin e parë në Old Trafford dhe tashmë ai po kërkon largimin ku një transferim në MLS duket si më i munduri të ndodhë për të.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top