fbpx
Connect with us

Roberti publikon një foto në krah me një femër, reagon menjehere Nora Istrefi, ja cka ben! (VIDEO)

Lajme

Roberti publikon një foto në krah me një femër, reagon menjehere Nora Istrefi, ja cka ben! (VIDEO)

Roberti publikon një foto në krah me një femër, reagon menjehere Nora Istrefi, ja cka ben! (VIDEO)

Robert Berisha është këngëtar e muzikant shumë i njohur në vendin tonë. Ai vazhdon të sjellë këngë të shumta për fansat e tij. Roberti vitin e kaluar i ka dhënë fundit martesës disa vjeçare me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi.E sot në ditën botërore të vajzave, Roberti është përkujdesur që ta uroj vajzën e saj.

Ai ka publikuar një foto duke e përqafuar vajzën e tij. Nga kjo martesë çifit kanë një vjazë të pagëzuar me emrin Reene. per me te,per rek1,amen me p0shte dhe ju del ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë më poshtë esht inqizimi

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top