fbpx
Connect with us

Rita Ora kujton gjyshin e ndjerë në ditëlindjen e motrës dhe shpreh dhimbjen në shqip

tjera

Rita Ora kujton gjyshin e ndjerë në ditëlindjen e motrës dhe shpreh dhimbjen në shqip

Dita e djeshme ka qenë një ditë e rëndësishme për Rita Orën, por edhe e tr.ishtë. Këngëtarja festoi ditëlindjen e motrës së saj Elena Ora, por në të njëjtën ditë ishte edhe përvjetori i ndarjes nga jeta të gjyshit të saj.

Rita postoi një foto të gjyshit të saj dhe shkroi se i mungon shumë. “Gjyshi të dua shumë”, shtoi këngëtarja në shqip.

Ndërsa në postimet e tjera, Rita u kujdes t’ja zbukuronte ditën motrës së saj duke publikuar momentet e tyre më të bukura.

“Jam e lumtur çfarë kemi arritur bashkë. Faleminderit që je gjithmonë aty për mua”, shkroi Rita për të motrën, e cila u bë menaxherja e këngëtares kur ajo ishte vetëm 18-vjeçe.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top