fbpx
Connect with us

Rina ngrit temperaturat me fotot e fundit

Magazin

Rina ngrit temperaturat me fotot e fundit

Këngëtarja e njohru shqiptare Rina Balaj është pare së fundmi në bregdetin e jugut të Shqipërisë, ku po i shijon bukuritë bregdetare të Dhërmisë.

Rina përveç sukseseve muzikore, po ashtu po tregohet një femër superseksi.

Ajo në paraqitjen e fundit ka vënë në pah linjat e saj, duke marrë vëmendjen e publikut dhe të ndjekësve të saj të shumtë.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top