fbpx
Connect with us

Rihanna reklamon të brendshmet…

Magazin

Rihanna reklamon të brendshmet…

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

E ka prezantuar linjen e re të të brendshmeve.

Rihanna ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se e prezantoi biznesin e saj dhe dukej superseksi me të brendshme.

“Bëhu i imi” janë fjalët që Rihanna ia la fotos.

Kujtojmë që një grup i konsumatorëve e kanë akuzuar këngëtaren për mashtrim pasi pretendonin se linja e të brendshmeve Savage x Fenty “përfshinë konsumatorët në tarifa mujore të padëshiruar”.

Kompania e ka kundërshtuar këtë akuzë.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top