fbpx
Connect with us

Rezarta Shkurta me bashkëshortin në shtëpinë muze të gjyshit të tyre, Enver Hoxha (Foto)

tjera

Rezarta Shkurta me bashkëshortin në shtëpinë muze të gjyshit të tyre, Enver Hoxha (Foto)

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha janë zhvendosur për të kaluar disa ditë në qytetin e Gjirokastrës bashkë me vajzën e tyre Hera.

Ata kanë vizituar disa nga godinat historike në këtë qytet.

Ndër to Rezarta vizitoi edhe shtëpinë muze të gjyshit të bashkëshortit të saj, ish-diktatorit Enver Hoxha.

Shkurta ka ndarë edhe foto me ndjekësit nga kjo vizitë ku shfaqet vajza e saj, e cila përkund djepin e vendosur në shtëpinë muze.

Sot është 112 vjetori i lindjes së gjyshit të Ermalit , Enver Hoxha.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top