fbpx
Connect with us

“Revoltohet” balerini: Femrat nuk shohin vetëm paratë, sepse i bie të hapin këmbët për një vend pune

tjera

“Revoltohet” balerini: Femrat nuk shohin vetëm paratë, sepse i bie të hapin këmbët për një vend pune

Balerini Graciano Tagani, u përfshi në një debat me gazetarin Ervin Kurti në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”.

eksa po diskutonin mbi temën “femrat/ meshkujt me pretendime”, Ervini tha se ka femra që presin që gjithçka t’ia mundësojë partneri, duke shtuar se shumica e vajzave këtë zgjedhje bëjnë.

Mirëpo Graciano nuk ndante të njëjtin mendim dhe tha i se nëse një gjë e tillë do të ishte e vërtetë, njerëzit do të shiteshin për lekë.

Graciano Tagani: Jo nuk mund të thuash të gjithë, sepse i bie të shiten njerëzit me lekë më pas, ose të hapin këmbët vetëm për vende pune.

Ervin Kurti: Gjej një mashkull që ka para dhe ua lehtëson jetën?

Graciano Tagani: Atë mashkullin e ke në krahë, do të bësh seks, do të rrish do të hash. Është një njeri që nuk e don por qëndron për lekët.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top