fbpx
Connect with us

Reali rikthen interesimin për transferimin e Bruno Fernandes

Sport

Reali rikthen interesimin për transferimin e Bruno Fernandes

Reali rikthen interesimin për transferimin e Bruno Fernandes

Bruno Fernandes ka përfunduar përsëri në shënjestrën e Real Madridit, pas paraqitjeve të shkëlqyeshme me Manchester United.Te Reali priten ndryshime të mëdha verën e ardhshme, nga skuadra pritet të largohen Modric dhe Isco.Perez shpreson se do të mund ta transferojë portugezin verën e ardhshme, pasiqë ëndrra e Fernandes është që ta vesh fanellën e Realit.

Vlera e portugezit në treg është rreth 80 milionë euro, shifër aspak problematike për Realin.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top