fbpx
Connect with us

Real Madrid pas yllit të Dortmund!

Sport

Real Madrid pas yllit të Dortmund!

Real Madrid pas yllit të Dortmund!

Real Madrid është duke e vëzhguar adoleshentin e Borussia Dortmund, Giovanni Reyna, raporton ESPN.

Adoleshenti ka impresionuar me paraqitjet e tija në Gjermani.

17 vjeçari i cili luan si mesfushor me tipare sulmues është konsoliduar si njëri prej talenteve më premtues në Europë dhe tashmë kampionët e La Ligas po mendojnë për blerjen e tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top