fbpx
Connect with us

Real Madrid do transferojë yllin e Serie A!

tjera

Real Madrid do transferojë yllin e Serie A!

Real Madrid do transferojë yllin e Serie A!

Real Madrid ka shfaqur interesim të madh për transferimin e futbollistit të Napolit, Fabian Ruiz.

24 vjeçari spanjoll ka shkëlqyer në Serie A vitet e fundit dhe kështu ka tërhequr vëmendjen e gjigantëve spanjollë që kërkojnë transferimin e tij, raporton Calcio Mercato.

Ruiz ka qenë pjesë e skuadrës së Betis deri në vitin 2018 dhe gjithashtu ka zhvilluar edhe 7 ndeshje për kombëtaren spanjolle.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top