fbpx
Connect with us

Rashica me skuadër të re në janar!

Sport

Rashica me skuadër të re në janar!

Rashica me skuadër të re në janar!

Ylli i Werder Bremen, Milot Rashica prej muajit janar ka shumë gjasa që të bëhet pjesë e skuadrës së Bayer Leverkusen, raporton Bild.

24 vjeçari tashmë ka rënë dakord për një kontratë 5 vjeçare me Aspirinat dhe për pak sa nuk u transferua tek skuadra e Peter Bosz në afatin kalimtar që lamë pas.

Megjithatë, anësori nga Kosova do ta realizojë këtë transferim në 2021.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top