fbpx
Connect with us

Rashel Kolaneci tregon hapur rreth planeve për martesë

Magazin

Rashel Kolaneci tregon hapur rreth planeve për martesë

Rashel Kolaneci ishte ditën e djeshme në një lidhje direkte me emisionin “Pop Culture” me Dojna Memën.

Ajo ka treguar të reja nga jeta e saj private, duke folur këtu dhe për martesën.

Rashel ka treguar se nuk mendon për një martesë të shkurtër.

Ajo kërkon për një person me të cilin të kalojë gjithë jetën.

Poashtu u shpreh se nuk e mendon veten krah një personi të famshëm, por krah një njeriu të thjeshtë dhe familjar.

“Nuk mendoj për martesë të shkurtër.

Dua një person që do jetoj gjithë jetën me të, ashtu si prindërit e mi.

Nuk e gjej veten krah një personi të famshëm, do doja një njeri më shumë familjar, që ka më shumë kohë për mua dhe fëmijët kur të kemi”, u shpreh ajo.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top