fbpx
Connect with us

Ramos, mes Serie A-së dhe Premier League!

Sport

Ramos, mes Serie A-së dhe Premier League!

Ramos, mes Serie A-së dhe Premier League!

Për Sergio Ramosin largimi nga Real Madrid në fund të këtij sezoni duket i panegociueshëm.

Tashmë Juventusi nuk është skuadra e vetme që kërkon transferimin e kapitenit të Los Blancos pasi në garë ka hyrë edhe Arsenal.

Ramos kurrë nuk e ka mohuar dëshirën e tij që një ditë të luajë në Premier League dhe Arsenal duket se është e gatshme ti plotësojë këtë dëshirë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top