fbpx
Connect with us

Ramos dëshiron të shohë Traoren tek Real Madrid!

Sport

Ramos dëshiron të shohë Traoren tek Real Madrid!

Ramos dëshiron të shohë Traoren tek Real Madrid!

Sergio Ramos ka shumë dëshirë që Real Madrid të transferojë anësorin e Wolves, Adama Traore, siç raporton Don Balon.

Kapiteni i Spanjës dëshiron që të bashkohet me bashkëkombasin e tij edhe në nivel klubesh dhe tashmë ka biseduar edhe me presidentin Florentino Perez për një transferim të mundshëm.

Traore, i cili ka nisur karrierën e tij tek Barcelona ka akoma edhe 3 vite kontratë me Wolves.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top