fbpx
Connect with us

Rama bëhet romantik: I dhuron Lindës lule dhe e puth në buzë

tjera

Rama bëhet romantik: I dhuron Lindës lule dhe e puth në buzë

Kryeministri Edi Rama është zhveshur nga kostumi i kreut të qeverisë dhe ka publikuar një foto përtej të zakonshmes…dhe këtë e ka bërë nga dashuria.

23 tetori është një ditë e shënuar për çiftin Rama, ku bëjnë 10 së bashku në krahët e njëri- tjetrin.

E për këtë Rama ka publikuar një foto teksa shfaqet duke puthur Lindën në buzë, teksa mban në krah një buqetë me lule.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top