fbpx
Connect with us

Qyteti ku Gratë marohen me pemët dhe nuk bëjnë…./ Do habiteni pse ndodh kjo

Lajme

Qyteti ku Gratë marohen me pemët dhe nuk bëjnë…./ Do habiteni pse ndodh kjo

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Çdo vend ka lig jet, traditat, rregullat dhe veçoritë e veta që mund të duken të çuditshme dhe madje tro nditëse për njerëzit e kulturave të tjera.

Për shembull, a e dini se gratë në Indi mund të martohen me një pemë? Dhe kjo nuk është sepse ata janë të çmendur për natyrën. Apo që në Korenë e Jugut foshnjat konsiderohen të jenë një vjeç që në lindje?

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top