fbpx
Connect with us

Publikon Remzie Osmani publikon foton e rrallë me burrin: Kemi 25 vite bashkë të kemi shëndet dhe begati

Lajme

Publikon Remzie Osmani publikon foton e rrallë me burrin: Kemi 25 vite bashkë të kemi shëndet dhe begati

Publikon Remzie Osmani publikon foton e rrallë me burrin: Kemi 25 vite bashkë të kemi shëndet dhe begati

Si rrallëherë, këngëtarja e njohur kosovare, Remzie Osmani ka vendosur të ndajë disa foto me bashkëshortin e saj, teksa kanë festuar 50 vite të kaluara bashkë.“Gjysme shekulli dhe gjysme tjeter se bashku me ne,plote lumturi begati e shendet @halilhamzajGezuar”, ka shkruar Osmani krah fotove ku shfaqet me bashkëshortin. Ajo çfarë ka rënë në sy ka qenë elegance e dyshes, që duket se kanë arritur të ruajnë kujtimet më të bukura bashkë.

Remzie ka ndarë shumë pak momente me familjen, ndaj dhe këto poza kanë marrë vëmendjen maksimale të ndjekësve, që kanë komentuar menjëherë duke e uruar çiftin.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top