fbpx
Connect with us

Publikohen fotot nga banesa ku po qëndron në arrest shtëpiak Fjolla Morina, këngëtarja shikon me kureshtje nga dritarja se çfarë po ndodh jashtë

tjera

Publikohen fotot nga banesa ku po qëndron në arrest shtëpiak Fjolla Morina, këngëtarja shikon me kureshtje nga dritarja se çfarë po ndodh jashtë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Këngëtarja Fjolla Morina ditët e fundit ka qenë kryefjala e mediave pasi u kap nga policia në kufirin e Morinit me 2 pis toleta( njëra prej tyre ishte çakmak) dhe disa fis hekë, të cilat i kishte brenda makinës së saj.

Pas arrestimit ajo iu nënshtrua një kontrolli mjekësor dhe rezultoi se ishte 2-muajshe shtatzënë, por që më vonë pas analizave përfundimtare rezultoi se kjo fundit kishte gënjyer.

Pas paraqitjes në gjykatë Fjolla Morinës iu dha masa “arr est shtëpie” me kushtin që ajo të qëndronte në Kukës. Ndërkohë së fundmi Dosja.al ka siguruar foto nga vendi i cili po jeton këngëtarja.

Siç shihet në foto Fjolla është ë mbyllur brenda katër mureve ku shihet që në dorë mban telefonin. Ndërkohë bëhet e ditur se ajo brenda banesës ka edhe dy vajzat e saj. Në pamje këngëtarja shfaqet e shqetësuar ndërkohë që kujdeset për vajzën e vogël, Alyah, e cila u bë arsyeja kryesore që Fjolla mos të përfundonte në bu rg.

Pas masës së sigurisë edhe vetë Fjolla postoi në Instagram një video me Alayahn duke treguar në këtë mënyrë se pavarësisht gjithçkaje jeta për të do të vazhdojë si normalisht.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top