fbpx
Connect with us

PSV mund të transferojë talentin e Bayern për 6 milionë euro!

Sport

PSV mund të transferojë talentin e Bayern për 6 milionë euro!

PSV mund të transferojë talentin e Bayern për 6 milionë euro!

Transferimi i Mario Gotzes tek PSV mund të ketë qenë lajmi kryesor tek holandezët mirëpo edhe huazimi i Adrian Fein të Bayern Munich mund të jetë një marrëveshje e mirëseardhur për holandezët.Anësori 21 vjeçar i është bashkuar skuadrës së PSV në formë huazimi mirëpo transferimi i tij po mendohet dhe mund të arrihet për një shifër prej 6 milionë eurosh.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top