fbpx
Connect with us

“Pse bëni si virgjëresha që…”/ Plas sherri në ‘Top Channel’, Fjoralba Ponari i kthehet keq Lulzimit: po nuk e di qe ne more…?!

tjera

“Pse bëni si virgjëresha që…”/ Plas sherri në ‘Top Channel’, Fjoralba Ponari i kthehet keq Lulzimit: po nuk e di qe ne more…?!

Tema e marrëdhënieve të meshkujve të vegjël në moshë me femra më të mëdha në moshë ka përplasur Lulzim Jasharin me Fjoralba Ponarin, sot në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”.shtype,reklamen dhe shiko videon

Gjatë argumentimit të tij, Lulzimi, i cili njihet nga publiku për pjesëmarrjen e tij në ‘PërPuthen 1’, tha se ditët e sotme femrat shohin interesin.shtype,reklamen dhe shiko videon

Duke shtuar se shumë femra kanë prishur familjet.

Më tej iu drejtua vajzave në studio, se ata po sillen si “vir gjëresha”, me argumentet që japin rreth temës.

Këto fjalë nxitën reagimin e Fjoralbës, e cila e cilësoi mendimin e Lulzimit si një “term injorant”.shtype,reklamen dhe shiko videon

Lulzim: Ditët e sotme interesi është më evident. Femrat e shohin shumë interesin. Meshkujt ndoshta po bëjnë gjithçka për të arritur diçka një jetë dhe po dalin vajzat që ja prishin familjen ose e ndan nga burri. Ju po bëni pak si vi rgjëresha këtu.

Fjoralba: Si ça po thua more Lulëzim? Si vir gjëresha? Term më injorant se “po bën si vi rgjëreshë” nuk ka. Ne top 5-cen e injorances. Na e shpjego, na hidh pak drite ne injoranteve ketu.shtype,reklamen dhe shiko videon

Lulzim: Ka shumë aspekte. Për këto gjëra nuk është askush dakord, janë fjalë që i prek të gjithë por dua të jem vetvetja.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top