fbpx
Connect with us

Prioritetet e Milani në janar!

Sport

Prioritetet e Milani në janar!

Prioritetet e Milani në janar!

Frederic Massara dhe Paolo Maldini tashmë kanë filluar përgatitjet për merkaton e janarit.

Rossonerët këtë janar do të planifikojnë të gjejnë zëvëndësuesin e Zlatan Ibrahimovic i cili nuk do të qëndrojë më gjatë se në fund të këtij sezoni.

Pozicionet tjera do të jenë një qendër mbrojtës dhe një mesfushor qëndror ku shumë emra përfliten për këto pozita.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top