fbpx
Connect with us

Prezantuesja shqiptare e pranon hapur fare: Po e kam bërë edhe pse nuk e njihja fare atë djalin ai ishte spanjoll ADMINOctober 20, 2020

tjera

Prezantuesja shqiptare e pranon hapur fare: Po e kam bërë edhe pse nuk e njihja fare atë djalin ai ishte spanjoll ADMINOctober 20, 2020


Lei Kraja është një ndër moderatoret më të njohura dhe tërheqëse të sportit. Ajo shpesh herë është përfolur në show bizin shqiptar për jetën e saj.

E ftuar në emisionin Why Not në Rtv Ora, krah mikes së saj të ngushtë Adela Lami, Lei ka treguar një situatë në New York për të cilën nuk është penduar. Të pyetura nga moderatorja Roza Lati nëse vajzat kishin puthur një djalë të panjohur si Lei ashtu dhe Adela treguan se kishin puthur dhe nuk ishin penduar aspak.

Mbi këtë puthje me një të panjohur Lei ka vendosur të tregojë më shumë detaje. Bukuroshja tha se personi që kishte puthur ishte spanjoll dhe ishte shumë i bukur. “Kam puthur një të panjohur në New York dhe nuk jam penduar. Ishte spanjoll dhe ishte shumë i bukur”- tregon Lei.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top