fbpx
Connect with us

Premier League në këmbët e Ancelotti-t, vjen trofeu i parë për italian

Sport

Premier League në këmbët e Ancelotti-t, vjen trofeu i parë për italian

Premier League në këmbët e Ancelotti-t, vjen trofeu i parë për italian

Premier League, e mahnitur nga Sir Carlo.Fillimi i shkëlqyer i Everton-it të tij është vlerësuar menjëherë në Angli dhe CarloAncelotti ka marrë trofeun e parë: titullin e trajnerit më të mirë të muajit.Lajmi tjetër i mirë për teknikun dhe klubin e Liverpulit është se sulmuesi i muajitështë shpallur ylli i Everton Dominic Calvert-Lewin.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top