fbpx
Connect with us

Prapaskenat e Ronaldos, si i tha PSG-së PO!

Sport

Prapaskenat e Ronaldos, si i tha PSG-së PO!

Prapaskenat e Ronaldos, si i tha PSG-së PO!

Nga Franca vijnë lajme të jashtëzakonshme për Cristiano Ronaldon, siç raporton L’Equipe pas eleminimit në Champions të Juves sezonin e kaluar portugezi po mendonte seriozisht transferimin tek Paris Saint Germain.E vetmja gjë që e ndali portugezin të arrijë një gjë të tillë ishte kriza ekonomike që pasoi nga COVID-19 dhe ky plan u shua qysh në fillim.

Mirëpo tashmë një gjë është e qartë, këtë sezon CR7 ka qëndruar tek Juventusi vetëm se nuk kishte mundësi tjetër dhe verën tjetër largimi duket një punë e kryer.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top