fbpx
Connect with us

Prapaskena nga Spanja, lojtarët e Realit mendojnë se nuk e fitojnë Champions-in

Sport

Prapaskena nga Spanja, lojtarët e Realit mendojnë se nuk e fitojnë Champions-in

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Prapaskena nga Spanja, lojtarët e Realit mendojnë se nuk e fitojnë Champions-in.Tani që merkatoja përfundoi zyrtarisht, kanë dalë edhe dyshimet e para mbi organikën e Realit të Madridit. Mediat spanjolle zbulojnë një prapaskenë në lidhje me atë që mendojnë futbollistët.Pak ditë më parë ishin të bindur që mund të triumfonin si në Spanjë ashtu edhe në Europë, por nisur nga ndeshjet e para të zhvilluara në La Liga kanë kuptuar që nuk mundet të bëjnë rrugë të gjatë në Champions. E thënë ndryshe, te Reali mendojnë se nuk mund ta fitojnë Champions-in me këta futbollistë.

Kanë bindjen që vetëm rikthimi i Eden Hazardit në nivelet që kemi parë të Çelsi mund t’i ndihmojë për të pasur sukses edhe në Europë, në të kundërt duhet të mjaftohen vetëm me trofetë në kampionatin spanjoll. Në katër ndeshjet e para, Reali ka marrë 3 fitore dhe një barazim.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top