fbpx
Connect with us

“Po t’i çfarë k**n do?!” Plas te Fiorentina, barazimi 2-2 ndaj Spezia nervozon ish-lojtarin e Interit!

Sport

“Po t’i çfarë k**n do?!” Plas te Fiorentina, barazimi 2-2 ndaj Spezia nervozon ish-lojtarin e Interit!

“Po t’i çfarë k**n do?!” Plas te Fiorentina, barazimi 2-2 ndaj Spezia nervozon ish-lojtarin e Interit!

Fiorentina përplaset te Spezia! Pas një nisje të zjarrtë, skuadra vjollcë ka parëvendasit që të përmbysin gjithçka dhe të shënojnë dy gola.Pezzella dhe Biraghi shënuan shpejt për vjollcët, brenda 4 minutash, ndërsa u duksikur ndeshja do të merrte për ekipin e Iachinit.Pati edhe nervozizëm te Fiorentina. Korrespondentët e Firenzeviola.it në “Manuzzi” tëÇezenas tregojnë për një konfrontim verbal që ndodhi gjatë Spezia-Fiorentina midisCristiano Biraghi dhe zëvendësit të trajnerit Iachini, Giuseppe Carrillo.

Ndihmës tekniku dha disa këshilla që nuk u pranuan nga ish-futbollisti i Interit i ciliu përgjigj me zhurmë duke bërtitur “Çfarë dreqin do?” disa shume here.Iachini pastaj qetësoi gjakrat duke ndërhyrë me lojtarin që u kthye menjëherë nëpozicionin e tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top