fbpx
Connect with us

Po rritet në spital, djali që ka bërë 79 opera cione në këmbë ka shpresë edhe pse mjekët gabuan: Unë do qesh gjithmonë!

Lajme

Po rritet në spital, djali që ka bërë 79 opera cione në këmbë ka shpresë edhe pse mjekët gabuan: Unë do qesh gjithmonë!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Ai është 14 vjeç por mund të jetë djali më i fo rtë në botë që ende pas gjithë asaj që i ka ndodhur ka fuqi të qesh.

Stockfoto erfurt 300518 ein herz fuer kinder reportage

Simon Seyfarth nga Erfurt Gjermani ka bërë 79 op eracione në këmbë dhe si u tha dhe më lart është 14 vjeç. Thuhet se e gjitha kjo mund të ketë ndodhur për një gabim të mjekëve.

Mendohet se mjekët mund të kenë gabuar në di agnozë dhe djali zëre se u rrit në spitale. Ai e ka hum bur një këmbë dhe tashmë familjes së tij i kërkohet të paguajë shuma të mëdha eurosh.

Thuhet sipas asaj që raportojnë mediat gjermane se gj yqet kundër mjekëve do të vazhdojnë. I riu thotë se gjithmonë do ketë fuqi për të qeshur dhe se nuk do të ndalet.

Erfurt – 76-mal operiert: Simon spielt trotzdem Fußball – und macht anderen Mut - thueringen24.de

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top