fbpx
Connect with us

Po e kalbin në stol, Christian Eriksen i dërgon mesazh hapur Interit dhe Contes!

Sport

Po e kalbin në stol, Christian Eriksen i dërgon mesazh hapur Interit dhe Contes!

Po e kalbin në stol, Christian Eriksen i dërgon mesazh hapur Interit dhe Contes!

Pas ndeshjes kundër Ishujve Faroe, ku ai vendosi emrin e tij në tabelën e golavenga një goditje dënimi, Christian Eriksen tregon besim në lidhje me një aktivizim
më të madh në Inter pasi të ketë mbaruar grumbullimi me ekipin kombëtar danez.Fjalët e tij në këtë kuptim janë shumë të qarta: “Sigurisht që shpresoj se nuk do të
duhet të ulem në stol gjithë vjeshtën. Të paktën nuk është qëllimi im. As shpresoj sejanë qëllimet e klubit ose trajnerit. Do të ketë një numër të jashtëzakonshëmndeshjesh. Pas kësaj do të llojë edhe Liga e Kampionëve,

kështu që do të ketëshumë ndeshje për të luajtur. Jam i sigurt që ndoshta do të kem minutat e mia.Pra, do të pritetet më shumë nga njerëzit jashtë dhe e pres rastin tim”, deklaron ai.Kam kaluar nëpër shumë ngritje dhe ngritje që nga ajo kohë. Njerëzit presin që unëtë luaj gjatë gjithë kohës dhe kjo nuk ndodhi. Kjo është arsyeja pse njerëzit ngajashtë më shikojnë ndryshe tani”

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top