fbpx
Connect with us

Plas ‘Bomba’: PAMJE SE SI ‘KËNDONTE’ ALBINI NË BURGJET SERBE

Albin Kurti

Lajme

Plas ‘Bomba’: PAMJE SE SI ‘KËNDONTE’ ALBINI NË BURGJET SERBE

Plas ‘Bomba’: PAMJE SE SI ‘KËNDONTE’ ALBINI NË BURGJET SERBE

Flet Basri Rexha, një nga të burgosurit e Pozharevcit, i cili ka qenë shok qelie me Liderin e Vetëvendosjes.

Intervista/ “Në burgun serb me Albin Kurtin”Dua të rrefej një copës historie tonën, që duket po e harrojmë. Atë të tmerrit të Pozharevcit”. Është Basri Rexha, një burrë nga Mitrovica që tregon për Pamfleti-n në një intervistë ekskluzive, detajet e një faqe të rëndë të historisë së Kosovës. / Hap marketingun 5 sekonda dhe shfaqen Pamjet Ekskluzive

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top