fbpx
Connect with us

‘Piktori Edi Rama ka dështuar si Kryeministër!’

Lajme

‘Piktori Edi Rama ka dështuar si Kryeministër!’

Ish-deputeti i PD-së Endri Hasa, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka dështuar në projektin e tij dhe se tër rinjtë e arsimuar nuk mund të punojnë në ndërtim, ashtu siç thotë ai.

Statusi i plotë:

Pasi dështoi të hapë 300 mijë vende pune, pasi e mbushi administratën me kriminelë e militantë të paaftë, sot Edi Ramës nuk i ka mbetur asgjë tjetër, vetëm se me gjuhë vulgare, të fyejë të rinjtë e arsimuar shqiptarë.
Një i ri i arsimuar si jurist, ekonomist, inferimier apo inxhinjer, nuk mund të punojë në ndërtim, se nuk është profesionist i asaj fushe dhe nuk ka investuar për këtë. Të rinjtë e arsimuar janë e ardhmja e këtij vendi. Ata me idetë, energjinë dhe punën e tyre dinjitoze do ta bëjnë Shqipërinë e nesërme më të mirë.

Piktori Edi Rama ka dështuar si Kryeministër!


Etiketa: Endri Hasa, Rama


Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top