fbpx
Connect with us

Pesëvjeçarja shpëton nga vde’kja për pak sekonda (Video)

Lajme

Pesëvjeçarja shpëton nga vde’kja për pak sekonda (Video)

Pesëvjeçarja shpëton nga vde’kja për pak sekonda (Video)Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do

Një polic ka shpëtuar jetën e një vajze pesëvjeçare pasi e tërhoqi atë nga një tren, kur ajo rrëshqiti nga krahët e nënës së saj në Indi.

Sachin Pol nga Forca e Sigurisë së Maharashtrës në Mumbai të Indisë reagoi shpejt pasi e vuri re vajzën, duke rënë në hendekun midis trenit lëvizës dhe platformës.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top