fbpx
Connect with us

Përsëritet rasti Neymar: PSG transferon yllin e Barcelonës për 300 milionë euro

Sport

Përsëritet rasti Neymar: PSG transferon yllin e Barcelonës për 300 milionë euro

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Përsëritet rasti Neymar: PSG transferon yllin e Barcelonës për 300 milionë euro.PSG ka filluar të mendojë për pasuesin e Kylian Mbappe, i cili pritet të largohet nga Parisi verën e ardhshme.Real Madrid pritet të jetë skuadra ku Mbappe do ta vazhdojë karrierën e tij, ndërsa PSG ka piketuar pasuesin e francezit.Khelaifi dhe Leonardo e shohin Ansu Fatin si pasuesin ideal të Mbappes dhe janë të gatshëm ta thejnë rekordin për ta transferuar atë në Paris.

Parisienët janë të gatshëm të ofrojnë 300 milionë euro për blerjen e tij. Barcelona e konsideron Fatin si të paprekshëm, mirëpo kriza financiare mund të ndikojë që Katalanasit ta lejojnë largimin e tij, sidomos për një shifër të tillë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top