fbpx
Connect with us

Perez ka gati ofertën, Reali synon transferimin e Firminos

Sport

Perez ka gati ofertën, Reali synon transferimin e Firminos

Perez ka gati ofertën, Reali synon transferimin e Firminos

Roberto Firmino konsiderohet si i paprekshëm nga Liverpooli, por braziliani dëshiron sfida të reja dhe është i gatshëm të ndryshojë skuadër.

Reali e ka piketuar Firminon si pasuesin ideal për Karim Benzeman dhe Los Blancos synojnë transferimin e brazilianit verën e ardhshme.

Perez beson se mund ta transferojë Firminon për një shifër rreth 60-70 milionëve. 29-vjeçari ka kontratë me The Reds deri në vitin 2023.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top