fbpx
Connect with us

Perez hap thesin: Reali transferon ‘9’ e ri për 50 milionë euro

Sport

Perez hap thesin: Reali transferon ‘9’ e ri për 50 milionë euro

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Perez hap thesin: Reali transferon ‘9’ e ri për 50 milionë euro.Florentino Perez ka piketuar përforcimin e parë për këtë merkato.Real Madrid ka nisur bisedimet me Wolverhampton për transferimin e Raul Jimenez, shkruan DonBalon.com.Jovic është pranë largimit nga Reali, ndërsa Benzema nuk është në formën e duhur, prandaj Zidane ka kërkuar një qendërsulmues të ri.Jimenez ka shënuar 27 gola sezonin e kaluar dhe Los Blancos besojnë se meksikani është njeriu i duhur për vijën e sulmit.Perez ka gati ofertën prej 50 milionë eurove, ndërsa Wolves pritet ta pranojnë atë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top