fbpx
Connect with us

Pasi kërkoi drejtësi për shqiptarët, Dua Lipën i ndodh e mira e madhe

Lajme

Pasi kërkoi drejtësi për shqiptarët, Dua Lipën i ndodh e mira e madhe

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka mbledhur disa nga ikonat e muzikës për të bërë disa këngë remix.

Këngët do të jenë pjesë e albumit të saj më të fundit të titulluar “Future Nostalgia”.

Nëpërmjet një postimi në Instagram Dua ka bërë të ditur se bashkëpunimi i shumëpritur me Madonna-n dhe Missy Elliot do të publikohet më datën 14 gusht.

Ajo do të vijë në duet me The Blessed Madonna dhe kënga pritet që të publikohet më 21 gusht, ndërsa këngët e tjera Duan do e shohim në remix me Gwen Stefani dhe Mark Ronson.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top