fbpx
Connect with us

Pas operacionit të hundës, Aulona Musta zbulon ndërhyrjen e radhës

Magazin

Pas operacionit të hundës, Aulona Musta zbulon ndërhyrjen e radhës

Moderatorja  e njohur Aulona Musta, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ka folur për ndërhyrjet estetike.

Pak ditë më parë ajo bëri një ndërhyrje në hundë e tashmë ndihet më mirë me vete, mirëpo Aulona ka zbuluar se gjithmonë ka dashur të bëjë dhe gjoksin.

“Dy gjëra që unë gjithmonë kam menduar që t’i bëja. E para ka qenë hunda dhe i dyti ka qenë gjoksi. Ndoshta do e bëj nëse bëj ndonjë fëmijë të dytë, jo për ta bërë të madh se do dukesha shumë e ekzagjeruar, thjesht mbase ndonjë rregullim, se kur i jep fëmijës qumësht deri në 1 vjeç e pak…ke nevojë për ca ngritje”, ka treguar Aulona.

Komentet ndaj moderatores pas operacionit në hundë kanë qenë të shumta, por ajo që binte në sy ishin komentet e shumta ku fansat theksonin se Aulona gjithmonë prezantohej si “pa komplekse”, por tashmë edhe ajo bëri një ndërhyrje në fytyrë.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top