fbpx
Connect with us

Pas Arthur, rradhën e ka ylli i tjetër i Barcelonës!

Sport

Pas Arthur, rradhën e ka ylli i tjetër i Barcelonës!

Pas Arthur, rradhën e ka ylli i tjetër i Barcelonës!

Sipas Tuttosport, Juventus mund të ketë dështuar që këtë afat kalimtar ta transferojë Ousmane Dembele mirëpo nuk ka humbur shpresat për ta transferuar atë vitin e ardhshëm.
Francezi po kërkonte një largim nga katalanasit këtë verë pasi qysh prej transferimit në 2017 ai ka vuajtur shumë prej dëmtimeve dhe nuk ka arritur formën e tij më të mirë.
Barcelona po pastronte skuadrën e saj nga lojtarët e tepërt dhe Dembele ishte njëri prej futbollistëve në listë për tu larguar.Juventus mesa duket verën tjetër të gjithë vëmendjen do tja kushtojë francezit pasi në këtë afat transferuan Federico Chiesan

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top