fbpx
Connect with us

Paqueta: Nuk mbaj inat me Milanin!

Sport

Paqueta: Nuk mbaj inat me Milanin!

Paqueta: Nuk mbaj inat me Milanin!

Lucas Paqueta deklaroi se nuk ka inate mes tij edhe skuadrës së Milanit pas transferimit që bëri futbollisti këtë verë tek Lyon.

‘Nuk kam kurrfarë dëshire për hakmarrje, jam mirënjohës që kam marrë këtë hap edhe pse ishte diçka e vështirë’- tha Paqueta për L’Equipe.

‘Tani dua ta rikthej futbollin brazilian tek vetja dhe e ndjej se këtu jam në vendin e duhur’.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top