fbpx
Connect with us

Pamjet in.time me reperin Grek,gjithqka ndodhi n’Greqi Rina Balaj shihet nu.do.. (Video)

tjera

Pamjet in.time me reperin Grek,gjithqka ndodhi n’Greqi Rina Balaj shihet nu.do.. (Video)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Rina Balaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq tërheqëse, shkruan lajmi.net.Ajo kishte veshur një bluzë të kuqe dhe një minifund me po të njëjtën ngjyrë, teksa u fotografua në shtrat.Mirepo ajo qe shokoi te gjithe shte se u publikua vi.deo nga sh.trati me kengetarin e njohur qe shokoi te gjithe…Per me teper sht ype ni re k la amen me posh te dhe ju ha pet pas 3 sekondave :

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top